Data scientist/Adatelemző

Megjelenés dátuma: 2022. január 10.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 10563 Helyszín: Budapest Feladat: Data Scientist

Data scientist munkatársat keresünk az energetikai szektorban működő ügyfelünk csapatába.

Feladatok

  • A kolléga a kiskereskedelmi értékesítési területet támogatná modellezésekkel, elemzésekkel, insight-ok generálásával, amik alapján következtetések levonása, javaslattétel is szükséges
  • Az elvárt outputok elemzések insight-okkal ill. prediktív modellek, ad-hoc esetben adat lekérdezések
  • Offer management eszközök kialakítása
  • Értékesítés előrejelzés, promóciók hatásának meghatározása
  • Shop planogramm és core SKU range tervezés támogatása
  • Shelf share vs value share elemzés, SKU facing recommendation
  • Stock rotation, beszerzési döntés támogatás

Elvásárok

  • Min. 3 év releváns tapasztalat (erős medior, vagy szenior)
  • Kereskedelmi/marketing/értékesítés területen szerzett elemzési vagy modellezési tapasztalat
  • Önállóság, proaktivitás
  • Telco, bank, retail, FMCG területen szerzett tapasztalat előny
  • Elemzői háttér előny

Technológia

  • A jelölt hozzáféréssel rendelkezne az adattárházhoz, ahonnan az adatok kinyerése szükséges
  • MSSQL és Python a két fő eszköz, az eredmények prezentálására Power BI

Plusz információk

  • Jelenleg kb. 50% on-site, 50% home office
  • Az iroda a 11. kerületben található
[rdp-linkedin-login]