Data Scientist ( Data Miner Specialist)

Megjelenés dátuma: 2021. november 26.

Azonosító: 10481 Helyszín: Budapest Munka típusa : Data Scientist

IT tanácsadással foglalkozó partnünk számára keresünk adatbányászattal, adatelemzéssel foglalkozó szakembert.

Feladatok:

  • Adatbányászat AI projektekben
  • Adatelemzés, insight generálás (Python, SQL)
  • -ad-hoc elemzések
  • -célcsoportok leválogatása
  • -kampány mérés módszertan kialakítása
  • -projekt témák beazonosítása
  • Üzleti területtel való egyeztetés, javaslattétel, kommunikáció, proaktivitás
  • Új technológiák, módszerek, esettanulmányok felkutatása

Kit keresünk:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséged és erős matematikai, statisztikai háttered van
  • Magabiztosan programozol Python-ban (medior / senior szint)
  • Legalább 3 éves, data analyst / data mining /data scientist tapasztalattal rendelkezel
  • Analitikus vénával rendelkezel, megtalálod az adatokban az értéket
  • Üzleti szemlélettel és erős probléma megoldó képességgel rendelkezel
  • Jó kommunikációs képességeid vannak (magyarul és angolul egyaránt)

Előny:

  • Iparági tapasztalat (pl. bank, retail, gyártás, logisztika, egészségügy)
  • SQL queryl ismerete (MS stack)
  • Python Jupiter notebook, Databricks
  • PowerBI vizualizáció összerakása (kockából) + DAX
  • SQL, Spark, PySpark ismerete
  • Kubeflow vagy egyéb CI/CD eszköz ismerete
  • Big data technológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű cég, hosszú távú lehetőség
  • Elhivatott, kiváló szakmaisággal rendelkező csapat
  • Változatos projektek, szakmai kihívásokat rejtő munkakör, rengeteg fejlődési lehetőséggel
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)