Cloud Architect

Megjelenés dátuma: 2022. január 17.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 9955 Helyszín: Budapest Munkakör: Architekt

Teljeskörű IT megoldásokat szolgáltató Partnerünk számára keresünk első sorban AWS és GCP vagy esetleg Azure tapasztalattal rendelkező cloud architect kollégát.

Olyan szakembert keresünk aki mind a műszaki előkészítői, mind tervezői, mind megvalósító szerepkörben architekti szinten tudja képviselni a felhő környezetek integrációs feladatait. Enterprise infrastruktúra projektek leszállításáért és fejlesztési projektek infrastruktúra megvalósításáért lesz felelős szoros együttműködésben a presales divízióval.

Feladatok:

  • Ügyfelek IT rendszereinek teljes körű tervezése, kialakítása és tesztelése, bevezetés támogatása.
  • Műszaki projektvezetés, projektdokumentációk elkészítése, felülvizsgálata, aktualizálása, presales tevékenység műszaki támogatása
  • Informatikai fejlesztések döntés-előkészítésében való részvétel
  • Amazon, vagy Google felhőben, infrastruktúrák tervezése
  • DevOps és IaC támogató eszközök (Kubernetes, Jenkins, Ansible, Giltlab, Terraform) tervezése implementálása, L3 szintű támogatása
  • Címtár, IDM, PKI, és konfiguráció felügyleti rendszerek tervezése implementálása, L3 szintű támogatása
  • Alkalmazások fejlesztésének infrastruktúra oldali támogatása, infrastruktúra architektúrák logikai és fizikai szintű tervezése, dokumentálása
  • Működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák L3 szintű elemzése és javítása
  • PoC környezetek építése, kutatás, új megoldások keresése

Elvárások:

  • Nagyméretű összetett kiszolgáló rendszereken, felhő alapon végzett tervezési és kivitelezési munkák terén szerzett több éves tapasztalat
  • Hálózati L2/L3 technológiák és kapcsolódó szolgáltatások, mint pl. DNS, DHCP, terheléselosztók magas szintű ismerete
  • Összetett, hibrid rendszereken szerzett monitorozási, naplózási tapasztalat
  • Központosított felügyelet megvalósításában szerzett tapasztalat
  • Vezetői képességek (szervezés, tervezés, irányítás, ellenőrzés), fejlett kapcsolatteremtő- és együttműködő készség, ügyfél orientáltság
  • Magas szintű dokumentációs készség
  • Rendszerszemlélet,
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Nagy projektekben való részvétel
  • Érvényes gyártói minősítések megléte (az alábbiakból, legalább egy)
  • o Google Cloud Certified Professional Cloud Architect
  • o AWS Certified Solutions Architect Professional
  • o AWS Certified DevOps Engineer Professional

Amit biztosít a cég:

  • Változatos projektekben való részvétel – nincs két ugyanolyan projekt
  • Fejlődési- és karrierlehetőség biztosítása (akár új területek megismerésével is)
  • Széleskörű, szakmai képzések és nyelvtanfolyam lehetősége
  • Szükséges technikai eszközök biztosítása
  • Iroda budai lokációval, 50% home office lehetőséggel
[rdp-linkedin-login]