C++ / C# fejlesztő (Szeged) Állás

Megjelenés dátuma: 2024. április 18.

Azonosító: 12512 Helyszín: Budapest Munkakör: C, C++ fejlesztő

IT security területen jelenlévő partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt új munkatársakat C++/C# fejlesztő pozícióba Szegedre, kutatás-fejlesztési fókusszal. Amennyiben C++ tapasztalattal rendelkezel és nyitott vagy a C#-ra vagy épp C#-ban vagy jártas, de szívesen elsajátítanád a C++-t, akkor is várjuk a jelentkezésedet.

A projekt bizalmas jellege miatt, heti 4-5 nap irodai munkavégzés elvárt, azonban ügyfelünk rugalmas a munkarend tekintetében, valamint az irodájuk is könnyen megközelíthető helyen van, Szeged belvárosában.

A kiválasztási folyamat 2. körös, személyes interjúból áll, valamint egy házi feladatból.

Projekt IT security területhez kapcsolódó kutatás-fejlesztés lenne, pénzügyi szervezetek (pl.bankok, biztosítók) számára. Ügyfelünknél sok fajta projekt fut (kutatás-fejlesztés, sérülékenység vizsgálat, software fejlesztés), a projektek között szabad átjárás van.

A technológiák kiválasztásában partnerünk szabad kezet adna számodra, lehetőséged lenne a legmodernebb eszközök, technológiák és verziók használatára is. A cél eléréséhez nagy teret biztosítanak a kreativitásod kibontakozására, ezért fontos, hogy tudj önállóan dolgozni.

Csapat Szegeden 11 IT szakember dolgozik. Egy összeszokott, fiatalos csapat tagja lennél, melyet főként medior és senior kollégák alkotnak.

Partnerünk számára fontos a szakmai kiválóság, így a képesítéseket, tréningeket anyagilag és idővel is támogatják. Minden héten fenntartanak egy napot, amit az önképzésedre, saját kutatásodra tudsz fordítani.

Ha a munkád a hobbid is egyben, lelkes vagy a tanulás iránt, és egy stabil munkahelyre vágysz egy fiatalos jó csapat részeként, akkor Téged keresünk!

Elvárás

  • 3-5+ év releváns szakmai tapasztalat (C++ vagy C# fejlesztésben szerzett tapasztalat és nyitottság a másik programozási nyelvre is)
  • Nyitottság és érdeklődés az IT security terület, valamint a kutatás-fejlesztés iránt
  • Preferáltan Windows tapasztalat (amennyiben Linuxban vagy jártas, akkor is várjuk a jelentkezésedet)
  • Középfokú angol nyelvtudás (magyar csapat tagja lennél)
  • Önálló munkavégzés és képesség a csapatmunkára
  • Kreativitás, érdeklődő személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Kutatás, fejlesztési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Winforms tapasztalat
  • Windows API-ban való jártasság
  • SAP IT biztonsági tapasztalat
  • Kriptográfiai ismeretek

Feladatok

  • Működő rendszerekben sérülékenységek felkutatása azok bemutatására példák készítése
  • Feladat értelmezés és specifikáció kialakítás
  • Sérülékenység vizsgálat
  • Perzisztenciák feltárása
  • Koncepció kidolgozás
  • Kódok visszafejtése

Amit ajánlunk

  • Cafetéria (Br. 400.000 Ft/év)
  • 13. és 14. havi bér (azaz 2 havi bónusz)
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai vizsgák, képzések támogatása anyagilag és időben egyaránt
  • Csapatépítő programok (pl. külföldi utak, kocsmatúra)