System Analyst – Project manager

Megjelenés dátuma: 2022. december 22.

Azonosító: 11515 Helyszín: Budapest Munkakör: Elemző, tanácsadó

21 éve sikeresen működő IT cégünk saját csapatába keressük az IT Solutions üzletágunkhoz új kollégánkat System Analyst – Project manager pozícióba!
Van már néhány év tapasztalatod BA-ként és/ vagy System Ananlystként, de úgy érzed tudásodon még van mit fejleszteni? Itt a lehetőség, hogy elmélyítsd ismereteid és egy fiatal, szakmailag elhivatott ütőképes csapat tagja legyél!

Feladatok

  • Ajánlatkéréstől a tervezési folyamat végéig dolgozik a projekteken
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, fejlesztőkkel
  • Rendszerszervezés, adatbázis tervezés, rendszerarchitektúra, szoftverarchitektúra
  • Wireframek tervezése
  • Részvétel az ügyféltalállkozókon IT vezetővel együtt
  • Munkavégzés meglévő és új projekteken
  • Projektek felmérése, javaslatok felállítása
  • Időbecslés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás (kommunikációképes)
  • Erős SQL adatbázis tudás
  • Webtechnológiák ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Képernyő tervezésben legalább 2 éves tapasztalat
  • Üzleti folyamatok ismerete
  • Eszközismeret JIRA, Git, Confluence, Trello

Előnyök

  • Tapasztalat az alábbi pozíciókban
  • rendszerszervező, termékmenedzser, folyamatszervező, projektmenedzser

Amit ajánlunk

  • Piacképes fizetés
  • Belső képzések, folyamatos fejlődési lehetőség, karrierút
  • Modern belvárosi iroda közel a Deák térhez
  • Rugalmas Home office lehetőség
  • Szervezett és önszerveződő közösségi rendezvények, csapatépítő programok