Business Analyst

Megjelenés dátuma: 2021. november 23.

Azonosító: 10472 Helyszín: Budapest Munka típusa : Szakértő és tanácsadó

Ügyfelünk 43 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat. Nemzetközi és helyi csapataik szüntelenül azon dolgoznak, hogy ügyfeleik igényeinek legmegfelelőbb, személyre szabott partneri kapcsolatokat alakítsanak ki. A cég stratégiájának középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek elérésére a vállalat innovatív eszközöket és szolgáltatásokat biztosít a flottamenedzserek, illetve járművezetők számára, megkönnyítve ezzel mindennapi üzletvitelüket, és felvértezve őket az előttük álló új kihívásokkal szemben.

Jelenleg IT csapatuk bővítése céljából keresnek BUSINESS ANALYST munkatársat.

Feladatok

  • Üzleti igények összegyűjtése, segítség a priorizálásban az üzleti osztályoknak
  • Funkcionális specifikációk, tervdokumentáció elkészítése
  • Technikai specifikációk validálása
  • Tesztelési tervek elkészítése
  • Informatikai projektek támogatása, részvétel a tervezésben
  • Dokumentációk készítése
  • Javaslattétel a felmerült problémák megoldására
  • Tesztelés, felhasználói tesztek koordinálása
  • Projektekkel kapcsolatos tesztelések lebonyolítása
  • Kisebb fejlesztési feladatok elvégzése,
  • Részvétel új rendszerek bevezetésében
  • Egyedi riportok készítése, javaslattétel a különböző módosításokra
  • Kapcsolattartás szállítókkal, és a fejlesztőkkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3+ év tapasztalat IT fejlesztésekben, rendszerfejlesztésben, üzleti elemzésben, projekt menedzsmentben
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiemelkedő MS Excel tudás
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete ( MS Falcon, Salesforce)
  • Minimális SQL ismeret
  • CRM rendszer, ERP (SAP, Ms Nav)
  • Adattisztítás, új rendszerek bevezetése
  • Vezetési készség
  • Csapatjátékos
  • Analitikus szemléletmód és kiemelkedő kommunikációs készség

Előnyök

  • Nyílt, egyenes kommunikóció
  • Proaktív, energikus hozzáállás
  • Felelősségtudat
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Multitasking
  • IT projekt end-to-end management
  • People Management tapasztalat

Amit ajánlanak

  • Nagyszerű csapat
  • Egyedülálló vállalati kultúra, biztonság és perspektíva
  • Folyamatos személyes fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag, vállalati hűségprogram nyújtotta lehetőségek, utazási költség támogatása
  • Átfogó betanulási program és dedikált mentor
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)