Business Analyst

Megjelenés dátuma: 2022. január 24.

Azonosító: 10472 Helyszín: Budapest Munkakör: Elemző, tanácsadó

Ügyfelünk 43 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat. Nemzetközi és helyi csapataik szüntelenül azon dolgoznak, hogy ügyfeleik igényeinek legmegfelelőbb, személyre szabott partneri kapcsolatokat alakítsanak ki. A cég stratégiájának középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek elérésére a vállalat innovatív eszközöket és szolgáltatásokat biztosít a flottamenedzserek, illetve járművezetők számára, megkönnyítve ezzel mindennapi üzletvitelüket, és felvértezve őket az előttük álló új kihívásokkal szemben.

Jelenleg IT csapatuk bővítése céljából keresnek BUSINESS ANALYST munkatársat.

Feladatok

  • Üzleti igények összegyűjtése, segítség a priorizálásban az üzleti osztályoknak
  • Funkcionális specifikációk, tervdokumentáció elkészítése
  • Technikai specifikációk validálása
  • Tesztelési tervek elkészítése
  • Informatikai projektek támogatása, részvétel a tervezésben
  • Dokumentációk készítése
  • Javaslattétel a felmerült problémák megoldására
  • Tesztelés, felhasználói tesztek koordinálása
  • Projektekkel kapcsolatos tesztelések lebonyolítása
  • Kisebb fejlesztési feladatok elvégzése,
  • Részvétel új rendszerek bevezetésében
  • Egyedi riportok készítése, javaslattétel a különböző módosításokra
  • Kapcsolattartás szállítókkal, és a fejlesztőkkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3+ év tapasztalat IT fejlesztésekben, rendszerfejlesztésben, üzleti elemzésben, projekt menedzsmentben
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiemelkedő MS Excel tudás
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete ( MS Falcon, Salesforce)
  • Minimális SQL ismeret
  • CRM rendszer, ERP (SAP, Ms Nav)
  • Adattisztítás, új rendszerek bevezetése
  • Vezetési készség
  • Csapatjátékos
  • Analitikus szemléletmód és kiemelkedő kommunikációs készség

Előnyök

  • Nyílt, egyenes kommunikóció
  • Proaktív, energikus hozzáállás
  • Felelősségtudat
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Multitasking
  • IT projekt end-to-end management
  • People Management tapasztalat

Amit ajánlanak

  • Nagyszerű csapat
  • Egyedülálló vállalati kultúra, biztonság és perspektíva
  • Folyamatos személyes fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag, vállalati hűségprogram nyújtotta lehetőségek, utazási költség támogatása
  • Átfogó betanulási program és dedikált mentor
[rdp-linkedin-login]