Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 12215 Helyszín: Budapest Munkakör: Adattárház, BI fejlesztő Stabil, magyar tulajdonú software fejlesztő partnerünk scrum csapatába keresünk DWH/BI fejlesztő/szakértő és BI fejlesztő/analyst
pozícióba új munkavállalókat Budapestre, heti 3 nap home-office lehetőséggel és 2 nap irodai jelenléttel, alkalmazotti munkaviszonyba. Távolabb élő munkavállalók esetén heti 1 nap irodai jelenléttel.
Ügyfelünk állami, közlekedéssel kapcsolatos megrendeléseken dolgozik, valamint főleg magyar megrendelőik vannak, de a nemzetközi piacra is dolgoznak.
Főleg 2, útdíjfizetéssel kapcsolatos projekten dolgoznál.
A kiválasztási folyamat 2 körből áll és online formában zajlik.
A pozíció(k) betöltéséhez legalább 5+ év releváns szakmai tapasztalattal, ETL/ELT folyamatok ismeretével, magabiztos SQL tudással és középfokú angol nyelvtudással kell rendelkezned. Várjuk a jelentkezésed!
- 5+ év releváns szakmai tapasztalat
- ETL/ELT folyamatok ismerete
- Középfokú angol nyelvtudás, dokumentumok írásához/olvasásához
- Hatékony SQL írása, analitikus függvények ismerete
- DWH/BI fejlesztő/szakértő pozíció esetén továbbá
- Adattárház tervezés, adatmodellezés
- Tranzakciós rendszerek ismerete
- Tapasztalat nagy tranzakció számú táblákkal (100M+ táblák)
- BI fejlesztő/analyst esetén továbbá
- Reporting és BI tapasztalat
- Esztétikus riportok, design tervek készítése
- Lekérdezésre optimalizált riport tervezés
- Ügyféloldali kapcsolattartás, igények egyeztetése
- DWH/BI fejlesztő/szakértő pozíció esetén
- Data Vault 2.0 ismerete
- Adattárház automatizáló eszköz ismerete (pl. DBT, WhereScape)
- Oracle Data Integrator-ben szerzett tapasztalat
- Reporting tapasztalat
- Multidimenzionális adatkocka készítése
- Oracle 12c, 19c ismerete
- Big Data, BI tapasztalat
- Google Cloud Platform, BigQuery ismerete
- Egyéb adatbázisok ismerete (Pl. MySql, MariaDB, Mongo DB, egyéb NoSql )
- CI szemlélet és technológiák ismerete (pl. Jenkins)
- 3+ év tapasztalat informatikai rendszerek tervezésében
- BI fejlesztő/analyst
- Adatvizualizációs eszközökön belül Tableau tapasztalat
- Pénzügyi tervező szoftverekben szerzett tapasztalat (pl. IBM TM1, Planning Analytics, Oracle Hyperion, …)
- Tapasztalat szervezeti BI kialakításában
- Adatpiac vagy OLAP kocka tervezésben, készítésben szerzett tapasztalat
- Tapasztalat nagy tranzakció számú táblákkal (100M+ táblák)
- Tapasztalat adatkatalógus, adatmenedzsment (data governance) folyamatok kialakításában
- Python nyelv ismerete
- Google Cloud Platform, BigQuery ismerete
- ETL/ELT folyamatok fejlesztése
- Verziókövető rendszerek ismerete (SVN, GIT Gitlab/ Bitbucket)
- DWH/BI fejlesztő/szakértő pozíció esetén
- Meglévő és új megoldások továbbfejlesztése, tervezése, dokumentálása
- Teljes adattárház fejlesztési életciklusban való részvétel
- Adattárház automatizálás
- Modellezési feladatokban való aktív részvétel
- Együttműködés Scrum csapatban, agilis adattárház fejlesztés
- BI fejlesztő/analyst
- Meglévő és új BI megoldások továbbfejlesztése, tervezése, dokumentálása
- Ügyféligények kezelése, elemzése, riportok specifikálása
- BI tartalom és riport fejlesztés
- Szervezeti BI kialakításában való aktív részvétel
- A teljes adattárház fejlesztési életciklusból az adatpiac fejlesztés támogatása
- Együttműködés Scrum csapatban, agilis adattárház fejlesztés
- Versenyképes bérezés
- Teljesítmény alapú bónusz (év végén)
- Home-office (heti 3 nap HO, 2 nap iroda, távolabb élők esetén heti 1 nap irodai jelenlét)
- Angol nyelvtanfolyam
- Céges üdülő
- Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
- Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
- Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
- Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
- Stabil vállalat, fiatalos munkahely
- Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
- Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
Jelentkezés CV feltöltéssel
Ezt mondják azok az IT szakemberek, akik már dolgoztak velünk
Elképesztően könnyed volt Szárics Diánával a közös munka. A felvételi folyamat közben folyamatosan tájékoztatott a történésekről, és sokat köszönöhetek a tapasztalatából fakadó tanácsainak is, így az interjúkon kívül más miatt nem kellett izgulnom. Emellett örülök, hogy egy ilyen kedves embert ismerhettem meg a recruiter mögött.
Bátran ajánlom a Bluebird csapatát mindazoknak, akik IT területen keresnek állást. Ami különösen tetszett, hogy nagyon lelkiismeretesen bemutatják az ajánlott/megpályázott pozíciót, az interjúk között is tartottuk a kapcsolatot, sőt a sikeres elhelyezkedésem után is érdeklődtek, hogyan érzem magam az új helyemen. Profi csapat!
Nagyon tetszett a megkeresés, mert részletes információk voltak benne a pozícióval kapcsolatban. Külön kiemelném, hogy a bérsáv megadása egy hatalmas pozitívum volt számomra. Az első körökben Kamillával egyeztettem, ami gördülékenyen ment, a kiválasztási folyamatban tartotta velem a kapcsolatot, ami segített pozitívan megélni a változást, sőt még utána is érdeklődött, hogy érzem magam a pozícióban. Számomra minden téren kiemelkedő volt a bánásmód, és a jövőben is szívesen működnek együtt a céggel.
A Bluebird Recruiter cég teljes mértékben kivételes szolgáltatást nyújt. A professzionális és barátságos légkör, amelyben dolgoznak, azonnal kiemelkedővé teszi őket. A személyes megközelítés, amellyel ügyfeleiket és pályázóikat kezelik, igazán különleges. Minden lépésben ott voltak, folyamatos follow-up hívások és emailek segítségével gondoskodtak róla, hogy minden újdonságról és fejleményről részletes tájékoztatást kapjak.
Bátram merem őket ajánlani, hozzáértő fiatalos csapat. Nagyon rugalmasak és segítőkészek mindenben, szívesen ajánlanak és akár keresnek személyreszabottan is álláslehetőségeket. Az elöző munkahelyemen sokszor csak 17:00-18:00 óra után tudtam egyeztetni a velem foglalkozó recruiter-el, de mindig rendelkezésre állt ettől függetlenül. Azóta is boldogan dolgozom az új munkahelyemen, megbecsülnek mind szakmailag mind fizetés szempontjából. Azóta többször is megkeresett, hogy mennyire érzem jól magam stb.. Érezhető rajtuk, hogy szeretik is ezt csinálni, nem pedig csak azért vannak a cégnél, hogy legyen valami "meló.." Úgyhogy mégegyszer köszönöm a segítséget és támogatást, úgy érzem illene venni egy üveg pezsgőt Violának!:)
Kiváló pozícióra ajánlottak, a váltást azóta sem bántam meg. Maga a közvetítés flottul, gyorsan ment.
AIX rendszeradminisztrátor
Dubai Dóra pontos és hatékony, szinte gondoskodó közbenjárásával helyezkedtem el sysadminként. Az első telefonos egyeztetéstől a próbaidő végéig folyamatosan figyelemmel kísérte az elhelyezkedéssel kapcsolatos eseményeket és biztosított róla, hogy bármilyen, a munkát érintő kérdésben bizalommal fordulhatok hozzá. Bátran merem ajánlani a Bluebird-öt és kedves konzulensemet, Dórát azoknak, akik épp a volt munkahely és a jövőbeni munkahely között őrlődnek.
Több hónap LinkedInes munkakeresés után leltem rá a Bluebirdre, Dóra nagyon kedves, és lelkiismeretesen végzi a munkáját, rajta keresztül sikeresen szerződtem a kiszemelt céghez, csak ajánlani tudom!
A cég jól végzi a dolgát. A HR-es nagyon kommunikatív volt és barátságos. Sok megkeresést kaptam már, de ők találtak nekem egy olyan mukahelyet, ami valóban az igényeimnek megfelelő. Magamtól valószínűleg nem jelentkeztem volna ide, így köszönet a cégnek és legfőképp Szárics Diának a megkeresésért.
SAP and Identity and Access Manager
Kedves Bluebird csapat. Megmondom őszintén nem kerestem új munkahelyet mikor a Bluebirdtől, Szautner Polett megkeresett egy ajánlattal. Nagyon kedves es informativ beszélgetes után meg tudott győzni hogy egy interjún részt vegyek azóta a már új munkáltatómmal. Levélben is és telefonos beszélgetés közben is Polett nagyon rátermett es felkeszült volt. Új munkakörömmel elégedett vagyok, örülök hogy megtalált :) Andrea
A Bluebirdös recruiterek kedvesek, segítőkészek és rugalmasak. Könnyű velük kommunikálni és odafigyelnek az álláskeresők igényeire. Külön kiemelném Turcsányi Vivient, Bécsi Adélt és Boros Esztert akikkel az utóbbi napokban kapcsolatban voltam. Bár ezúttal nem rajtuk keresztül találtam állást, nem kérdés hogy keresném őket a jövőben ha új állás után néznék.
Nagyon proaktívak és segítőkészek. Figyelembe veszik és fontosnak tartják az igényeimet, ami számomra nagyon szimpatikus. Emellett még jófejek is :)
Technical Support Specialist / Database Manager
Szárics Diána keresett meg telefonon 2022 februárban. Végtelenül kedves, őszinte és precíz volt már az első hívásban, hamar egyeztettünk interjú időpontot, a kiválasztás folyamatáról részletesen beszámolt,illetve minden LinkedIn üzenetemre szinte azonnal válaszolt. Végtelenül hálás vagyok Neki, mivel úgy érzem megtaláltam azt a céget ahol hosszútávon el lehet helyezkedni, és ezt Diánának köszönhetem :)
A Bluebird egy olyan lehetőség az emberek számára, ahol ténylegesen azt kapják meg amire ők elhivatottak. Mindenki számára javaslom, aki olyan munkahelyet keres, ahol amellett, hogy szakmailag is eléri, amit elképzelt, jól érezheti magát és otthonra lelhet. A Bluebird maximális támogatást nyújtott számomra, hogy én is megtaláljam a hozzám leginkább illő munkahelyet. Külön kiemelem, hogy a Bluebird munkatársai fejvadász módjára keresnek embert, hanem elsősorban a munkára jelentkezőt próbálják megismerni és a hozzá megfelelő munkákat felajánlani. Nagyon hálás vagyok a BlueBird-nek és a velem foglalkozó munkatársuknak!
Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, továbbá nyomon követték a teljes eljárás menetét.
IT Fejlesztési főosztályvezető
Ezúton szeretném ajánlani a Bluebird szolgáltatásait, segítő hozzáállásukkal profi, hatékony munkavégzésükkel, az ügyfelek gyors és pontos kiszolgálásával azt hiszem, mind munkáltatói, mind pedig munkavállalói oldal elégedett lehet.