Axapta tanácsadó

Megjelenés dátuma: 2022. június 27.

Azonosító: 11150 Helyszín: Budapest Munkakör: Rendszerszervező

Partnerünk, egy dinamikusan fejlődő nemzetközi franchise kereskedelmi hálózat, mely három országban képviselteti magát, Magyarországon, Romániában és Szlovákiában, több mint 150 áruházzal. Csapatuk bővülése céljából keresik új kollégájukat.

Feladatok

  • MS Dynamics AX rendszer és az arra épülő folyamatok támogatása
  • Társosztályoktól érkező igények adaptálása és átültetése MS AX környezetbe
  • Új fejlesztési igények specifikálása
  • Folyamatos kapcsolattartás az MS AX fejlesztőkkel
  • AX fejlesztések, frissítések, karbantartások koordinációja
  • Opcionális AX fejlesztések megvalósítása

Elvárások

  • Legalább 1 éves AX támogatói tapasztalat
  • Proaktív, támogató szemléletmód
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • MS Dynamics AX fejlesztői tapasztalat

Amit kínálnak

  • Cafeteria
  • Mozgóbér
  • Heti 1-2 home office
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy