Asszisztens (toborzó)

Megjelenés dátuma: 2022. augusztus 31.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 11135 Helyszín: Budapest/ HO Munkakör: Egyéb

A piacon 21 éve sikeresen működő informatikai vállalatunkhoz keresünk új munkatársat 20 fős recruitment csapatunkba tanácsadóik mellé.
Amennyiben nyitott vagy a folyamatos fejlődésre, kifejezetten érdekel az IT világa, alázattal végzed a munkádat, és minden vágyad, hogy a jövőben sikeres tanácsadó légy, nálunk a helyed! Előre tervezett karrierúttal, folyamatos nyelvi és szakmai tréningekkel várunk csapatunkban!

Feladatok

  • Teljes toborzási folyamat támogatása
  • Hirdetések elkészítése, publikálása
  • Jelöltek megszólítása, előszűrés, angol nyelvi tesztelés
  • Interjúszervezés
  • Adatbáziskezelés

Elvárások

  • Erős kommunikáció készség szóban ésé írásban
  • Teljes elhivatottság a toborzás irányába
  • Érdeklődés, nyitottság az IT világa felé

Előnyök

  • Pörgős, nyitott, lendület

Amit ajánlunk

  • Rendszeres képzések (IT, nyelvi)
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre, akár full HO (iroda a belvásoban- Deák tér)
  • Támogató, összetartó 20 fős csapat
  • Rengeteg csapatépítő (opcionális)