ASP.Net Core developer / Fullstack developer (ASP.NET Core, Angular) Állás

Megjelenés dátuma: 2024. április 29.

Azonosító: 12545 Helyszín: Budapest Munkakör: .NET fejlesztő

Fizetési megoldásokkal foglalkozó (40+ fős) partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt Medior/Senior .NET Core Developer és Fullstack Developer (.Net Core + Angular) kollégákat Budapestre heti 3 nap irodai jelenléttel alkalmazotti munkaviszonyba.

A kiválasztási folyamat 2 körös szakmai interjúból áll személyes, vagy online formában.

Csapat Az IT csapat jelenleg 12 főből áll, ami folyamatosan bővül (fejlesztési oldal .NET és Angular fejlesztők, üzleti elemzők, tesztelők, az üzemeltetési oldalon pedig üzemeltetők és DevOps mérnökök), és agilis módszertanban dolgoznak.

Cégnél használt technológiák amiben számítunk a tudásodra-
APS .Net Core, másodlagosan EF Core
Angular
Docker, Kubernetes
Adatbázis PostgreSQL
Cache Redis
Authentickáció Keycloak
Ütemezők (Hangfire)
Üzenetbusz (RabbitMQ)
microservice architektúa
GIT verziókezelő
Tesztelési keretrendszer ismerete (preferáltan Jmeter)
CI/CD,
Tesztautomatizálás
REST API, SOAP API

A leendő kolléga feladata az informatikai szoftverek és rendszerek tervezése, fejlesztése és karbantartása a vállalati igények és felhasználói elvárások alapján. Továbbá, a szoftverek teljes életciklusának kezelése, ideértve a tervezést, fejlesztést, tesztelést és karbantartást is. A cél az, hogy biztosítsa a magas minőségű, hatékony és megbízható informatikai megoldások létrehozását és fenntartását, amelyek támogatják a vállalat üzleti céljait és folyamatait.

Elvárás:

  • Minimum 3-5+ év releváns szakmai tapasztalat
  • Programozói ismeretek (APS .Net Core, Angular, Docker, Kubernetes, PostgreSSQL, Redis, Keylock , REST API, SOAP),
  • Ütemezők, üzenetbusz, microservice architektúra ismerete
  • Ismeretek a verziókezelő rendszerekről (pl. Git) és a CI/CD eszközökről
  • Legalább középfokú végzettség informatikai vagy számítástechnikai területen
  • Jó problémamegoldó képesség, analítikus gondolkodás
  • Csapatjátékos személyiség
  • Folyamatos tanulási és fejlődési vágy
  • Innovációs szemléletmód
  • Pontos, precíz munkavégzés, priorizálás

Feladatok:

  • Részvétel a szoftverfejlesztési folyamat minden szakaszában, beleértve a tervezést, fejlesztést, tesztelést és dokumentálást.
  • A megrendelői igények és specifikációk elemzése, valamint a megfelelő technikai megoldások kiválasztása.
  • Új szoftverek tervezése és fejlesztése az üzleti igények és felhasználói követelmények alapján.
  • Már Létező szoftverek karbantartása és frissítése, valamint a rendszer teljesítményének optimalizálása.
  • Részvétel az informatikai rendszerek architektúrájának tervezésében és kialakításában.
  • Rendszertervek kidolgozása az alkalmazások számára, beleértve az adatbázisokat, felhasználói felületeket és háttérlogikát.
  • Szoftverek tesztelése és hibáinak azonosítása.
  • A fejlesztési folyamat dokumentálása.
  • Szoros együttműködés más fejlesztőkkel, tesztelőkkel és projektmenedzserekkel.

Ami vár:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria (Br. 500.000 Ft/év)
  • Hibrid munkarend
  • Alkalmazotti munkaviszony