Adatközponti Rendszer Architect

Megjelenés dátuma: 2022. szeptember 13.

Azonosító: 10229 Helyszín: Budapest Munkakör: IT menedzser, IT vezető

Ügyfelünk az IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, aki több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatuk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • A beérkező ügyféligények műszaki szempontból való feldolgozása, megértése
  • A beérkezett ügyféligényekre optimális E2E megoldás ajánlati szintű kidolgozása
  • Az elkészített megoldások ügyféllel történő egyeztetése és a kereskedelmi tárgyalások támogatása
  • Meglévő ügyfeleknél fejlesztési lehetőségek azonosítása, ajánlati szintű kidolgozása és műszaki egyeztetése az ügyféllel
  • Projektek műszaki vezetése a tervezéstől a projekt feladat átadásáig
  • A projekt feladatok kidolgozása az ügyféllel és a műszaki csapatával

Elvárások

  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat az alábbiakban-
  • Platformok és technológiás architectúrális ismerete (pl. szerver platform, tároló platform, mentési rendszerek, virtualizációs ismeretek, cloud automatizációs platformok)
  • Opensource technológiák architectúrális ismerete (pl. Linux, adatbázis technológiák stb.)
  • Microsoft technológiák ismerete (pl. Azure, AD, O365, M365, Sharepoint stb.)
  • Hálózati és Security technológiák ismerete (pl. Cisco, LAN, WAN, VPN technológiák, többfaktoros autentikáció stb.)
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lendületes, támogató csapat
  • További juttatások (prémium, cafeteria)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Vállalati gépjármű
  • Családbarát hozzáállás