Adatbázis fejlesztő

Megjelenés dátuma: 2021. november 05.

Azonosító: 10257 Helyszín: Budapest Munkakör: Adatbázis szakértő

Partnerünk az egyik legnagyobb német értékpapír forgalmazó bank számára nyújt IT fejlesztést és üzemeltetést Budapesten. 80 fős IT szakemberekből álló csapatuk most bővül és hozzájuk keresünk Adatbázis Fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • Banki környezetben riporting rendszer fejlesztés üzleti igények alapján,
  • Adatbázis fejlesztés (Oracle, PL/SQL),
  • Adatbázis modellezés,
  • Shell scripting programozás,
  • A fejlesztés során szoros együttműködés az üzleti elemzővel,
  • 3rd level technikai támogatás,
  • Tesztelés és deployment támogatása.

Elvárások:

  • Felső- vagy középfokú végzettség IT-, vagy IT területhez köthető gazdasági/üzleti képesítés,
  • 2+ év SQL és PL/SQL fejlesztésban szerzett tapasztalat,
  • GitLab ismerete,
  • Linux operációs rendszer legalább alap szintű ismerete, shell scripting,
  • Önálló, precíz munkavégzés, határidők betartása,
  • Magas problémamegoldó készség és kritikai gondolkodás,
  • Folyékony/magabiztos, aktív angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Német nyelvtudás,
  • Adatbázis technológiák és archtitektúra mély/alapos/átfogó ismerete,
  • Atlassian JIRA, Confluence ismerete,
  • Ansible gyakorlat,
  • PowerShell gyakorlati tapasztalat,
  • PostgreSQL üzemeltetői és/vagy fejlesztői gyakorlat.

Amit ajánlanak:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás,
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bónusz,
  • Személyes fejlődés lehetősége,
  • Rugalmas munkavégzés, home office lehetősége, kellemes, jól megközelíthető irodai környezet,
  • Német nyelvtanulás támogatása.
[rdp-linkedin-login]