Frontend fejelsztő (Angular) Full Remote

Megjelenés dátuma: 2022. október 04.

Azonosító: 11231 Helyszín: Budapest Munkakör: JavaScript fejlesztő

Partnerünk több, mint 140 fős csapatával a régió egyik legnagyobb IT vállalata. Az elmúlt egy évtizedben az egyéni igényeket kielégítő szoftverfejlesztés volt legfőbb irányvonaluk mobilos és webes platformokról egyaránt. Az eltelt idő alatt számos területen szereztek értékes tudást, valamint tapasztalatot, mint például beltéri és kültéri helymeghatározás, a mikrokonrtollerek, vagy más innovatív technológiák.

Feladatok:

  • Vértranszfúziós egészségügyi webalkalmazás frontend oldali fejlesztése (feature fejlesztés
  • és bug fix)
  • Fejlesztéshez tartozó dokumentációs feladatok elvégzése
  • Code review (tapasztalattól függően)
  • Teszt esetek automatizálásában való közreműködés
  • Esetenként 3rd level support tevékenységben való részvétel

Elvárások:

  • Angular legújabb verzióinak ismerete
  • RxJS, NgRx, SCSS ismeret
  • JavaScript ismeret
  • Némi Java ismeret,
  • Tapasztalat Atlassian JIRA, Confluence és Bamboo használatában
  • Git verziókövető rendszer ismerete
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Scrum, Agile tapasztalat
  • Jó csapatjátékos

Amit ajánlunk:

  • Stabil a cég vagyunk, hosszútávú (több éves) projekteken dolgozunk stratégiai partnereként javarészt amerikai megbízóinknak
  • Új technológiákkal korszerűsítjük az egészségügyi szoftveripart
  • A vezetők inkább kollégák, az együttműködés az erősségünk, melyet csapatépítőkkel mélyítünk tovább
  • Fontos az egészséged, ezért magán orvosi vizsgálatokat biztosítunk Medicover partnerünknél
  • Támogatjuk a képzéseket, konferenciákon való részvételt, hisz mindannyiunk érdeke, hogy naprakészek legyünk
  • Ha az irodában jársz, masszázzsal, gyümölcsnappal, X-BOX-al gondoskodunk arról, hogy jól érezd magad nálunk
  • Elnyertük a családbarát, valamint a szerethető munkahely címeket, igyekszünk mindent biztosítani a megfelelő munka-magánélet egyensúly érdekében
  • 100% remote