Senior Oracle rendszergazda

Date published: 2021. March 23.

Location: Budapest Job type: Database administrator (DBA)

Nemzetközi hátterű, pénzügyi szektorban kiemelkedő ügyfelünk csapatába keresünk Senior adatbázis rendszergazdát.
Családbarát munkahely, 50% Home Office, az alapbér mellett bónusz és számos további juttatás biztosított.

Feladatok

  • Oracle adatbázisok üzemeltetése, optimalizálása (DBA)
  • DB környezetek kialakítása
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel

Elvárások

  • Hasonló területen legalább 5 év tapasztalat
  • Elméleti és gyakorlati ismeret a következőkben-
  • Linux
  • Oracle RDBMS
  • Oracle RAC
  • Oracle Data Guard
  • Oracle RMAN
  • MSSQL

Előnyök

  • Szakirányú informatikai/műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Monitoring rendszerismeret
  • VmWare ismeretek, gyakorlat

Amit ajánlunk

  • Modern munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • 50% Home Office
  • Telefon, laptop biztosítása
  • Utazási finanszírozás
  • Egyéb támogatások
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)