Rendszerszervezési csoportvezető

Date published: 2021. April 14.

Location: Budapest Job type: Analyst & Consultant

Németország egyik vezető pénzügyi konszernjének magyarországi leányvállalata, a magyarországi biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője budapesti központjába keres munkatársat az alábbi munkakörbe.

Feladatok

  • Kapcsolattartás üzleti terület és informatika között
  • Üzleti igényelemzés
  • Követelményspecifikációk készítése
  • Üzleti folyamatok tervezése, dokumentálása, optimalizálása
  • Fejlesztési feladatok elemzése, tervezése, specifikálása, tesztelése
  • Csapattagok koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves biztosítónál szerzett tapasztalat (folyamat, BIT)
  • Jó és hatékony kommunikáció
  • Csapatjátékos
  • Folyamatszemléletű gondoskodásmód
  • Informatikai rendszerbevezetési projektekben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Nem élet (vagyon, gépjármű) biztosítási területeken szerzett tapasztalat
  • Biztosítási termékek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Migrációban (állomány, folyamat vagy funkció) szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Nyitott és befogadó közösség, modern technológiák
  • Korrekt alapfizetés mellett, béren kívüli juttatási csomag (cafeteria juttatások, céges biztosítás, utazástámogatás a vidéki kollégák számára)
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek támogatása
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)