Release manager

Date published: 2021. February 17.

Location: Budapest Task: Consultant

Release managert keresünk pénzügyi témájú projektre, test manager támogatására.

Feladatok

  • Test manager szakmai támogatása feladatai elvégzésében
  • Élesítések levezénylése, élesítések utáni ellenőrzés
  • Release-ek támogatása a fejlesztési és tesztelési szakaszban
  • Kockázatelemzés, erőforrástervezés
  • Riportok készítése

Szükséges

  • IT/gazdasági felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Tesztelői tapasztalat (elsősorban automatizált)
  • Minimum 1 év release manageri/hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Test manager/project manager támogatásában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Banki területen szerzett manageri vagy tesztelői tapasztalat
  • Selenium/TestNG ismerete
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)