Medior / Senior Java fejlesztő

Date published: 2021. April 15.

Location: Budapest Job type: Developer

Megbízónk, egy banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat keres Medior / Senior JAVA fejlesztő munkatársat saját fejlesztésű termékeinek továbbfejlesztéséhez.

Feladatok

  • A cég saját IDM termékéhez kiegészítő modulok fejlesztése
  • A termék bevezetéséhez kapcsolódó egyedi integrációs feladatok tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Támogatási és hibajavítási feladatokban való részvétel

Elvárások

  • 2-3+ év Java fejlesztési tapasztalat
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képességek
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Java 8 programozási eszközeinek gyakorlati ismerete
  • Clean code módszerek gyakorlati ismerete
  • Egységtesztelési keretrendszerek gyakorlati ismerete (JUnit, Mockito)
  • Linux ismerete
  • Angol nyelv közép szintű ismerete (elsősorban írásban, olvasásban)

Előnyt jelentenek

  • Komplex rendszerrel való munkavégzésben tapasztalat
  • Tapasztalat IDM rendszerekkel
  • Atlassian termékek ismerete
  • SCRUM fejlesztési módszertan ismerete
  • OSGI ismeretek és Declarative Services specifikáció ismerete
  • SAP RFC ismerete
  • MS SQL és Oracle adatbáziskezelő rendszerek ismerete
  • Vaadin 14 ismerete
  • Git gyakorlati ismeretek
  • Docker / Kubernetes ismeretek
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)