Junior/Medior PHP full-stack fejlesztő

Date published: 2021. April 14.

Location: Budapest Job type: Developer

Budapesten található szerverbérléssel, üzemeltetéssel és hosztinggal foglalkozó partnerünk csapatába keresünk junior/medior full-stack fejlesztőt 2+ év tapasztalattal Laravel kererendszerben.

Feladat

  • Új ügyviteli rendszerünk tervezésében való részvétel
  • Új ügyviteli rendszerünk fejlesztése ügyfelek kezeléséhez és IT szolgáltatások automatikus elkészítéséhez
  • Jelenlegi ügyviteli rendszerünk hibajavítása (HostBill)
  • Egyéb, belső rendszereink továbbfejlesztése, hibajavítása (nyilvántartó rendszer, sales rendszer)

Elvárás

  • 2+ év fejlesztés Laravel keretrendszerben (más keretrendszerben való tapasztakat esetén nyitottság Laravelben való munkára)
  • Bootstrap 4 ismerete
  • Angular, Vue.js vagy React keretrendszer ismerete
  • Szakmai alapszintű angol nyelvtudás

Előny

  • Tapasztalt unit és funkcionális tesztek írásában
  • MVC, OOP szemléletmód

Ajánlat

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes fizetéssel honoráljuk teljesen bejelentett, alkalmazotti jogviszonyban
  • Home office lehetőség vár (2-3 nap/hét)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Sokrétű, izgalmas feladatkör
  • Egy intenzíven fejlődő cég tagja lehetsz, ahol hosszútávú, stabil perspektívát nyújtunk a fejlődéshez
  • Munkádat támogató munkakörnyezetet biztosítunk
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)
Allowed File Types: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 files (MAXIMUM 10 MB per files).

dRAG & dROP THE FILES HERE
OR