ERP Projektmenedzser (Infor LN)

Date published: 2021. April 14.

Location: Budaörs Job type: Management

Partnerünk a hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, több mint huszonöt éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatuk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • Projektek tervezése, irányítása, nyomon követése a projekt teljes életciklusa alatt
  • A projekt ütem- és pénzügyi tervének kialakítása és követése, a projekterőforrásterv elkészítése és karbantartása
  • Szoros együttműködés az alvállalkozókkal és az Inforral
  • Részvétel a projekt előkészítési fázisában, a megrendelő igényeinek megértése, továbbítása a csapat felé
  • Az Infor Bevezetési Módszertan megismerése, használata, dokumentumsablonok, támogató eszközök használata, alkalmazásuk felügyelete
  • Projektmódszertan által meghatározott dokumentumok elkészítése

Elvárások

  • Projektvezetői tapasztalat ERP/Folyamatszervezési projekteken
  • ERP üzleti folyamat ismeret
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Jó érdekérvényesítő képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmas, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Nemzetközi bevezetési projektben való részvétel
  • Német nyelvismeret
  • Autóipari-, gépipari-, repülőgép&védelmi ipari-, high-tech & elektronika ipari, fémipari, műanyagipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)