Wireless networking Expert

Hálózatüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 12, kedd Azonosító: 2189

A világ egyik vezető rendszer integrációval foglalkozó partnercégünk bővülő csapatába keresünk munkatársat, Wireless networking Expert pozícióba.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Hálózatüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • Vezeték nélküli LAN, hozzáférési- és egyéb adathálózati rendszerek tervezése, kialakítása és üzemeltetési támogatása ügyfeleink hálózataiban.

Elvárások

  • Az alábbi technológiák alapos ismerete
  • oCisco és/vagy HPE (Aruba) wireless networking
  • oCisco és/vagy HPE (Aruba) networking
  • oCisco ISE és/vagy Aruba ClearPass
  • oWireless technológiákhoz kapcsolódó security ismeretek
  • oWiFi alapú helymeghatározás
  • oWireless Site Survey-k készítése (Ekahau preferált)
  • Felsőfokú végzettség (lehetőleg IT, mérnöki vagy természettudományi területen)
  • Legalább 3 év IT mérnöki tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Együttműködési készség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Előnyök

  • további hálózati technikák ismerete (Data Centre NW, WAN, Virtual NW, Load Balancers, Network Monitoring, stb.)
  • tapasztalat további gyártók megoldásaival mind wifi, mind egyéb téren
  • kapcsolódó szakterületi ismeretek (IoT, SDWAN, virtualizáció, stb)
  • SDN, SDA ismeretek, kapcsolódó programozási nyelvek (pl Python) ismerete
  • scripting tapasztalat
  • gyártói szakmai minősítések (pl CCNP Wireless)
  • prezentációs készség
  • vezetői engedély

Amit ajánlunk

  • Jó hangulatú, összetartó csapat,
  • Hosszú távú perspektíva,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Cafeteria rendszer.

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20