Windows Server Üzemeltető

Rendszerüzemeltető, Rendszermérnők Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 21, hétfő Azonosító: 2062

Érdekel az IT szolgáltatási terület Szeretnél infrastruktúra üzemeltetéssel, támogatással foglalkozni Lelkes vagy és szakmai kihívásokra kész Csatlakozz hozzánk!

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető, Rendszermérnők
Budapest

Feladatok

  • nagyvállalati környezetben Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása a HUMANsoft Kft. ügyfeleinél
  • részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • minimum 2 éves Microsoft Windows szerverpark üzemeltetésben szerzett üzemeltetői tapasztalat
  • Windows Server 2008/2012, Active Directory, Exchange Server 2010/2013 ismereted és üzemeltetési gyakorlat
  • központosított felügyelet alatt álló virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • feladatok pontos, precíz dokumentálása

Előnyök

  • nagyvállalati környezet mentési rendszerének ismerete
  • virtualizációs ismeretek
  • storage üzemeltetési ismeretek
  • hálózati, tűzfal ismeretek
  • MCSE minősítés

Amit ajánlunk

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való Budapesti munkavégzést