Windows rendszerüzemeltető (Siófok)

Rendszerüzemeltető Siófok Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 július 9, hétfő Azonosító: 1904

Junior és Senior szakemberek jelentkezését is várjuk!

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Munkavégzés helye:
Siófok

Feladatok

  • Végzi a Microsoft és Linux szerver infrastruktúra üzemeltetését és karbantartását. Kiemelten felelős a MS Windows szerver alapú információs rendszerek folyamatos működésének biztosításáért.
  • Végzi az eseményekkel, incidensekkel kapcsolatos hibaelhárítási, biztonsági és dokumentálási feladatokat.
  • Végzi a biztonsági mentési/visszaállítási tevékenységek stratégiájának kidolgozását és tervezését. Működteti a katasztrófa helyreállítási tevékenységeket, koordinálja a stratégiájának kidolgozását, tervezését.
  • Részt vesz az Informatikai fejlesztések megvalósításához szükséges infrastrukturális elemek tervezésében és a gyártókkal, valamint beszállítókkal megkötendő szerződések előkészítésében és megvalósításában.
  • Rendszeresen karbantartja a szerverek és az azokhoz kapcsolódó eszközök dokumentációit.
  • Koordinálja a Linux alapú szerverek üzemeltetését.

Elvárások

  • Microsoft Windows szerver környezet és szerver oldali szolgáltatások (Active Directory, Exchange, System Center, Skype for Business) ismerete.
  • Virtualizációs technológiák, és mentési környezetek ismerete.
  • Szakmai angol nyelv ismerete.
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyök

  • Megbízhatóság, precizitás, fejlett problémamegoldó készség.
  • Önálló munkavégzés és proaktivitás.