Weblogic üzemeltető

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 4, hétfő Azonosító: 2069

Ügyfelünk a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll. Csapatukat most egy Weblogic üzemeltetővel szeretnék bővíteni.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • Az általad felügyelt informatikai rendszereket kezeled és napra készen tartod (üzemeltetés, hibajelentések kezelése, hibaelhárítás, eseménykezelés, incidenskezelés, problémakezelés, szolgáltatás- és változáskérelmek kezelése)
  • Részt veszel és biztosítod a fejlesztési igények megvalósulását, kezeled a fejlesztésekhez és a változásokhoz kötődő kérelmeket üzemeltetési szempontból, valamint részt vesz a módosított/új megoldások tesztelésében, éles üzemű bevezetésében.
  • Megoldási javaslatot teszel a felmerült informatikai problémákra, kérdésekre
  • Részt veszel az új informatikai megoldások esetében az elvek kidolgozásában, az új fejlesztések átadásában és az elavult informatikai rendszerek szakszerű kivezetésében

Téged keresünk ha...

  • Van, vagy folyamatban van a felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettséged
  • Ismered az UNIX operációs rendszert
  • Alapszintű SQL adatbázisokkal kapcsolatos ismereteid már vannak
  • Legalább fél év Java alapú alkalmazás szerver üzemeltetési tapasztalattal rendelkezel
  • Gyorsan tanulsz és nyitott vagy az új technológiák alapos, professzionális szinten való megismerésére

Amit a cég kínál

  • Lehetőséged lesz korszerű enterprise technológiák megismerésére és alkalmazására
  • Támogatják a folyamatos szakmai fejlődésed
  • Szenior kolléga fog támogatni a betanulás során
  • Jó csapat tagja lehetsz
  • Barátságos és modern irodai környezetben dolgozhatsz