Vezető Java Fejelsztő

Java fejlesztő, JavaScript fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 6, kedd Azonosító: 2017

Új kollégánk feladata lesz egyedi és változatos megoldások tervezése és fejlesztése a nagyvállalati ügyfeleink számára egy igazán agilis (SCRUM) környezetben (dedikált csapat / PO / SM). Nálunk az innováció és az egyéni ötletek ugyanolyan fontosak, mint az ügyfeleink, és mindezek mellett teret biztosítunk munkatársainknak a legújabb technológiai irányzatokban való folyamatos fejlődésre.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő, JavaScript fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Architektúrák, alkalmazás rendszerek tervezése, fejlesztése
  • Rendszerszervezési feladatok ellátása
  • Fejlesztési csapat szakmai vezetése, fejlesztése
  • Minőségbiztosítás
  • Kutatás-fejlesztés
  • Esetenként presales terület szakmai támogatása
  • Junior kollégák mentorálása

Elvárások

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
  • Legalább 5 éves, professzionális JAVA enterprise fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák ismeretével
  • Legalább 2 éves JAVA architekt tapasztalat, architektúra / integráció tervezés és modellezés
  • Adatbázis (RDBMS/SQL) ismeret
  • JavaScript (Angular) fejlesztési tapasztalat
  • Tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek
  • Vezetési, prezentációs és jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete
  • NoSQL ismeret
  • Üzleti elemzési tapasztalat
  • OCP minősítések

Amit ajánlunk

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt
  • Folyamatos szakmai kihívásokat a fentebb említett technológiákban
  • Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb
  • Rendszeres belső képzéseket
  • Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget