Üzletfejlesztési menedzser

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 8, szerda Azonosító: 1943

Pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk csapatába üzletfejlesztési menedzsert keresünk.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • értékesítési üzletágak napi üzletmenetének, folyamatainak operatív üzleti támogatása
  • üzletági működés folyamatos nyomon követése és elemzése, javaslattétel az üzleti hatékonyság és eredményesség javítására vonatkozóan piaci lehetőségek és trendek nyomon követése, elemzése, a stratégiában megfogalmazott irányokkal összhangban lévő lehetséges új irányok, üzleti lehetőségek feltérképezése, konkrét javaslatok egyeztetése az üzletágakkal és a menedzsmenttel
  • akciók, versenykoncepciók kitalálása, kialakítása és üzemeltetése
  • értékesítés területéhez kapcsolódó szerződések, szabályzatok és oktatási anyagok írása, véleményezése
  • üzletágak által használt informatikai rendszerek felhasználói támogatása
  • informatikai projektekben való részvétel az igény megfogalmazásától az átvételig
  • megrendelői oldal képviselete egyéb projektekben (üzleti igények összegyűjtése, megfogalmazása, projektdokumentumok véleményezése, tesztelés)

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • 3-4 éves pénzintézeti- és projekt-tapasztalat
  • dinamikus és sikerorientált személyiség
  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • rendszerszemlélet és kiváló problémamegoldó képesség
  • alkalmasság az önálló- és a csapatmunkára egyaránt

Előny

  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit a cég kínál

  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer
  • kafetéria
  • dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • komplex, felelősségteljes munka
  • intenzív termék alapképzés, rendszeres továbbképzések