Üzemeltetési csoportvezető

Rendszerüzemeltető, Rendszermérnők Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 28, hétfő Azonosító: 1841

Több évtizedes múlttal rendelkező, IT szolgáltatási üzletágban piacvezető, nagyvállalati szerverek és tároló rendszerek karbantartásával, javításával és implementációjával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat Üzemeltetési csoportvezető pozícióra.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető, Rendszermérnők
Budapest

Feladatok

  • 5 fős csoport szakmai és operatív irányítása,
  • oktatási tervek, személyes kompetenciák fejlesztése,
  • műszaki ajánlatok szakmai jóváhagyása,
  • komplex projektek esetén presales tevékenység, megoldás tervezése és részvétel az implementációban,
  • belső folyamatok szervezése, folyamatos fejlesztése,
  • gyártói partnerségek menedzselése,
  • kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás, szakmai támogatás,
  • csoport stratégia és portfolió tervezése.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • legalább 5 év szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat üzemeltetés támogatás (L2/L3) területén,
  • komplex Microsoft, VMware infrastruktúrák tervezésében, migrációjában szerzett tapasztalat,
  • infrastruktúra közeli technológiák (operációs rendszerek, klaszter megoldások, backup, monitoring, adatbázisok) széleskörű ismerete,
  • aktív gyártói minősítések megléte
  • Microsoft (MCP, MCTS, MCITP, MCSA, MCSE),
  • VMware (VCP, VCAP),
  • Veeam (VMCE),
  • Cisco (CCNA),
  • Egyéb gyártói minősítések.
  • folyamatos önálló tudásképzés,
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • jó szervező és problémamegoldó készség,

Előnyök

  • szakmai angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat üzemeltetés támogatás (L2/L3) területen,
  • felhő alapú megoldások (Microsoft Azure, Office 365, VMware vCloud) ismerete,
  • script nyelvek (PowerShell, PowerCLI, Bash, ) ismerete,
  • Linux operációs rendszerek ismerete (RedHat/CentOS, Ubuntu/Debian, SLES),
  • adatbázis (MSSQL, MySQL, Oracle) adminisztrátori ismeretek,
  • Hyper-Converged Infrastructure (HCI) ismerete,
  • hálózati ismeretek (Cisco, VLAN, Load Balancing, hálózat virtualizáció),
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk

  • Karrier lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Minősítések megszerzésének támogatása