Ügyvezető

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 5, szerda Azonosító: 1988

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • lakossági felvételek és más, összeírás-típusú adatgyűjtések szervezési, végrehajtási tevékenységek koordinálása
  • szükséges informatikai infrastruktúra kialakításának és működésének biztosítása
  • üzleti és fejlesztési koncepciók kialakítása, üzleti tevékenység szervezése és vezetése
  • munkáltatói jogok gyakorlása
  • pénzügyi beszámolók, éves mérleg és vagyonkimutatás előkészítése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • gazdasági és pénzügyi, valamint informatikai ismeretek
  • min. 5 éves stratégiai, projektirányítási, fejlesztési szakmai tapasztalat és min. 2 éves középvezetői tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • teendők, feladatok gyors, rugalmas végrehajtása
  • alkalmazkodó és jó együttműködő képesség
  • magas szervezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • közigazgatásban szerzett vezetői gyakorlat

Amit ajánlunk

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • céges autó
  • rugalmas munkaidőbeosztás