Ügyfélpont munkatárs

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 7, szerda Azonosító: 1923

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • meglévő és jövőbeni ügyfeleink személyes ügyfélszolgálatunkon történő kiszolgálása,
  • megtakarítási szerződéssel rendelkező ügyfeleink tájékoztatása a felhasználási lehetőségekről, hitelfolyósítással kapcsolatos ügyintézés,
  • teljes körű tájékoztatás nyújtása az ügyfélkiszolgálás során,
  • szerződésmódosítások rögzítése,
  • dokumentumok befogadása és továbbítása,
  • termékeink ajánlása, igényfelkeltés.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • kiemelkedően jó kommunikációs készséggel bír,
  • örömmel tölti el, ha segíthet az ügyfeleinknek,
  • lelkiismeretes hozzáállás jellemzi,
  • precízen, dinamikusan és hatékonyan végzi a munkáját,
  • megoldásokban gondolkodik,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretekkel rendelkezik.

Előnyök

  • pénzintézetnél szerzett, legalább féléves, személyes ügyfélszolgálati tapasztalat,
  • pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga

Amit ajánlunk

  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • stabil vállalati háttér egy piacvezető cégnél,
  • barátságos légkör,
  • összetartó csapat,
  • a munkavégzés helye tömegközlekedéssel is jól megközelíthető