Tűzfalas/hálózati rendszermérnök

IT biztonság Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 szeptember 4, kedd Azonosító: 1967

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Tűzfalas/Hálózati rendszermérnök pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
IT biztonság
Budapest

Lehetőséged lesz

  • Az alábbi rendszerek üzemeltetésére, felügyeletére
  • - Cisco ASA és Checkpoint tűzfalrendszer
  • - Cisco és Aurba Wifi hálózat
  • - Load Balancer rendszerek (Cisco ACE, F5)
  • - Cisco ISE rendszer
  • Hálózati adatforgalmat elemezni és analizálni
  • Cisco alapú hálózati üzemeltetésben részt vállalni
  • Kiválasztani, tesztelni és integrálni az új eszközöket a fenti rendszerekhez
  • Közvetlen kapcsolattartásra a szerződéses partnerekkel
  • Magas szintű adatszolgáltatási tevékenységet ellátni a bankcsoporton belül
  • Ellenőrizni, értékelni és visszajelzést adni a szerződéses partnerek munkájáról
  • Második szintű Help Desk támogatást nyújtani a bank felhasználói területére.

Jelentkezz, amennyiben

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 éves gyakorlatra tettél szert Cisco, Checkpoint tűzfalak üzemeltetésében, Wifi hálózat üzemeltetésben, Általános hálózatok üzemeltetésében, támogatásában és telepítésében
  • Angol nyelvtudásod középfokú (szóban, írásban)
  • Nem jelent problémát a készenléti munkarend és rendkívüli esetekben a munkaidőn kívüli/hétvégi munkavégzés
  • B kategóriás jogosítványod van
  • Jellemez téged erős kommunikáció szóban és írásban, önállóság és kezdeményezőkészség rugalmas, lelkes és dinamikus személyiség.