Contractor tesztelőket, tesztmanagereket keresek banki projektre

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 február 11, hétfő Azonosító: 2130

Munkakör:
Tesztelő
Szakirány:
-
Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok

  • Agilis, tettrekész tesztmanagert és szenior tesztelőket keresünk contractori státuszba banki partnerünkhöz.
  • Hosszabb távú megbízásról van szó.

Amit ajánlunk

  • remek csapat
  • kiemelkedő díjazás

Jelentkezés LinkedIn profilommal

A jelentkezés leggyorsabb módja, csak pár kattintás

Jelentkezem a LinkedIn profilommal

Jelentkezés erre az állásra

Hasonló állásajánlatok

Tesztelő

Quality Assurance Engineer

Munkavégzés helye Budapest
Tesztelő

QA tester

Munkavégzés helye Budapest
Tesztelő

Tesztelő

Munkavégzés helye Bécs
Tesztelő

Manuális szoftvertesztelő

Munkavégzés helye Budapest

Összes ajánlat

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20

A weboldal használatával hozzájárul a sütik használatához. Részletek...

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás