Tesztkoordinátor

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 15, szerda Azonosító: 1952

Pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk csapatába tesztkoordinátort keresünk.

Munkakör:
Tesztelő
Budapest

Feladatok

  • projektek tesztelési tevékenységeinek tervezése (tesztterv készítése), tesztelési szintek, tesztelési feladatok meghatározása
  • a tesztelési feladathoz szükséges humán és környezeti erőforrás terv elkészítése
  • tesztelők folyamatos szakmai és módszertani támogatása, tesztszakmai kérdésekben iránymutatás
  • a végrehajtási szakaszban a tesztelési tevékenységek folyamatos monitorozása, a tesztelők szakmai és módszertani támogatása, beszámoltatása
  • a tervtől való eltérések figyelése, az okok megkeresése és a szükséges teendők meghatározása
  • a felmerülő kockázatok beazonosítása, kezelése
  • vállalati tesztmódszertan alkalmazása, karbantartása, továbbfejlesztése

Elvárások

  • 1-2 év IT fejlesztési vagy rendszer bevezetési projektben szerzett tapasztalat tesztelői, tesztkoordinátori szerepkörben
  • gyakorlat tesztmenedzsment eszközök használatában
  • ISTQB CTFL (Foundation Level) vizsga
  • tesztautomatizáló eszközök ismerete
  • széleskörű tesztelési módszertani ismeretek
  • szakirányú, informatikai/műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írott és beszélt)
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • innovatív gondolkodás
  • agilis, dinamikus és motivált személyiség

Előny

  • banki számlavezető rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • pénzügyi projektekben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Atlassian JIRA ismerete (Zephyr, Kanoah)

Amit a cég kínál

  • szakmai fejlődés lehetősége
  • stabil vállalati háttér
  • cafeteria és bónusz
  • rugalmas munkaidő