Teszt Koordinátor

Tesztelő Budapest 13. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 április 3, szerda Azonosító: 2205

Munkakör:
Tesztelő
Munkavégzés helye:
Budapest 13. kerület

Feladatok:

  • tesztelési folyamatok koordinálása, tesztkörnyezetekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • tesztelési ütemezés elkészítésére
  • tesztstratégia és tesztkoncepció kidolgozására
  • a tesztelői feladatok kiosztására és számonkérésére
  • problémakezelésre és tesztstátuszok készítésére
  • Éles telepítési implementációk összeállítására és koordinálására

Elvárások

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 2 éves tesztelői, teszt menedzseri tapasztalatra tettél szert
  • A tesztelési folyamatok és módszertanok nem ismeretlenek számodra
  • Angol nyelvtudásod legalább középszintű

Előnyök

  • ISTQB képesítés
  • Tesztelést támogató eszközök felhasználói szintű ismerete (Quality Center, ALM)
  • Jártasság a banki üzleti folyamatokban
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Adattárház és üzleti intelligencia területét támogató szoftverek teszteltetési ismerete

Miért jó partnerünknél dolgozni:

  • Könnyen megközelíthető, modern irodaházban történik a munkavégzés
  • Nyitott, vidám csapat, segítőkész Vezetők várják a csapat legújabb lelkes tagját, ahol minden szakmai támogatást megadnak ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled.
  • Kollégáink által alapított klubokkal támogatjuk a munkaidőn kívüli kikapcsolódást. Alapíts, csatlakozz, vár a bor-, gasztro-, jóga-, túra- valamint a motoros klub, és a többi!