Test Manager

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 18, hétfő Azonosító: 2172

Közép és hosszútávú projektekre várjuk tapasztalt freelancerek jelentkezését bank szektorban tevékenykedő partnerünk kiemelt prioritású projektjeire.

Munkakör:
Tesztelő
Budapest

Projekt

  • AZUR/PSD2 teszt esetek feltárása, teszt forgatókönyvek készítése
  • funkcionális tesztek végzése manuálisan és SoapUI eszközzel automatizáltan
  • regressziós teszteléshez SoapUI projektek létrehozása
  • terheléses tesztek előkészítése
  • részvétel a tesztek kiértékelésében

Elvárások

  • Full time
  • Onsite
  • 4-6 hónap