Test Automation Engineer (Python, JS)

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 23, hétfő Azonosító: 1792

Partnerünk nemzetközi szinten diktálja az ütemet katonai és civil repülésszimulátorok fejlesztése területén. Döntéhozás-támogató rendszer automatizált tesztelési környezetének fejlesztésére keresünk Test Automation Engineer kollégát agilis fejleszői csapatukba.

Munkakör:
Tesztelő
Budapest

Feladatok

  • Automatizált tesztelési környezet fejlesztése és karbantartása Squish UI framework segítségével

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 2+ év tapasztalat tesztautomatizálás területén
  • Tapasztalat Python/Javascript fejlesztésben
  • Configuration management systems (pl. Git, SVN)
  • Agilis módszertan ismerete
  • Magabiztos, folyékony, társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • Qt framework (> v5.0)
  • Squish UI test framework
  • C++
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség (Változatos és érdekes projektek, Sokféle környezet és programozási nyelv, Szakmai tréningek, Nyelvtanfolyamok, Felsőfokú és doktori tanulmányok valamint saját kutatások támogatása, Rendszeres innovációs versenyek)
  • Rendszeres, rövidebb vagy akár tartós külföldi kiküldetés Nyugat-Európába vagy Észak-Amerikába
  • Modern idorakörnyezet
  • Rendszeres csapatépítő események
  • Versenyképes jövedelem
  • Egészségbiztosítás