Technical Consultant – SAP – Angol nyelvtudással (Budapest)

Tanácsadó Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 10, kedd Azonosító: 1778-1

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Tanácsadó
Budapest

Feladatok

  • Beszerzési területen működő IT-megoldás konceptuális és technikai megtervezése az üzleti követelmények alapján, különösen ügyelve az integrációs aspektusokra (interface, API)
  • IT-megoldások üzleti partnereinek történő technikai tanácsadás (a minőség, idő, költségek és robusztusság optimalizálásával)
  • A követelmények kiértékelése a technikai megvalósíthatóság és a ráfordítások szempontjából
  • Technikai specifikációk és interface koncepciók készítése
  • Technikai tesztspecifikáció és tesztvégrehajtás külső felekkel közösen (pl. Support, egyéb projektek)
  • A szoftvergyártókkal való közeli kooperáció
  • Megoldás dokumentációja

Elvárások

  • SAP- és nem-SAP-megoldásokban használt integrációs technológiák kiváló ismerete
  • SQL/MS-SQL kiváló ismerete
  • SAP XI, XML, Webservices (pl. SOAP, REST) segítségével végrehajtott fejlesztések ismerete
  • Interface fejlesztőként szerzett technikai háttér
  • Titkosítással és autentikációs technológiákkal szerzett tapasztalat
  • Az általános beszerzési és PTP folyamatok ismerete
  • MS.NET alapszintű ismerete előnyt jelent
  • SAP ABAP fejlesztési tudás
  • Kiváló angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)

Amit ajánlunk

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet