Team Leader – SAP Specialist

Tanácsadó Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 július 12, csütörtök Azonosító: 1907

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Tanácsadó
Budapest

Feladatok

  • People management, azaz a csoport munkatársainak szakmai támogatása, folyamatos fejlesztése, jó csapat környezet kialakítása
  • Lean szemléletű hibafeltárás és folyamatfejlesztés
  • Információ nyújtás az SAP funkcióiról és megoldási lehetőségekről (standard és egyedi)
  • Iránymutatás az eljárásokat illetően, tréningek tartása és tesztelések szervezése
  • SAP beállítások testreszabása, fejlesztők számára iránymutatás a módosítandó sztenderdeket illetően
  • Törzsadatok tömeges karbantartása
  • Szerepkörök sé jogosultsgok beállítása és testreszabása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 4+ év tapasztalat több modulban (PP, MM)
  • Az angol nyelv folyékony, magabiztos üzleti használata
  • Külföldi utazások a munkaidp mx. 25%-ában
  • Csillogó szem és motiváció

Előnyök

  • jártasság ABAP programozásban és/vagy hibakeresési eljárásokban
  • SAP implementációs ismeretek
  • második idegen nyelv ismerete

Amit ajánlunk

  • Nemzetközi termelési környezetben szerezhető, releváns szakmai tapasztalat
  • Részvételi lehetőség az új bevezetesi projektekben minőségbiztosítási szerepkörben
  • Lehetőség belső hatékonyság-növelő projektek teljes körű menedzselésére
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és kiszámítható karrier pálya
  • A jó munka elismerése és megbecsülése
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes besorolási bér, karácsonyi jutalom, cafeteria