Manuális szoftvertesztelő

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 7, péntek Azonosító: 2040

Ügyfelünk a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll. Csapatukba most egy manuális szoftvertesztelő kollégát keresnek.

Munkakör:
Tesztelő
Budapest

Feladatok

  • Tesztesetek írása webszolgáltatásokra (SOAP, HTTP, XML)
  • SOAPUI tesztek készítése
  • Tesztek futtatása, issue-k bejelentése és követése
  • Tesztadatok előállítása

Téged keresünk, ha...

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel és némi tapasztalattal interfészek (pl. webservice-k) tesztelésében
  • Rendelkezel XML ismeretekkel
  • Használtad már az SQL-t adatbázis lekérdezésekhez
  • Kiismered magad a Jira issue tracking rendszerben
  • Olvastál már rendszer logokat, alap szinten tudod értelmezni őket

Előny

  • Tapasztalat banki rendszerekkel

Amit a cég kínál

  • Lehetőséged lesz korszerű enterprise technológiák megismerésére és alkalmazására
  • Támogatjuk a folyamatos szakmai fejlődésed
  • Szenior kolléga fog támogatni a betanulás során
  • Jó csapat tagja lehetsz
  • Barátságos és modern irodai környezetben dolgozhatsz