Szoftverfejlesztő (Senior .Net fejlesztő)

.Net/C# fejlesztő Szeged Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 szeptember 22, péntek Azonosító: 1533

Közlekedésinformatikai szoftverek és alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Senior .Net fejlesztőt. Az új kollégának az alkalmazások fejlesztési folyamatában való programozói közreműködés, program rendszerterv szerinti kódolása a szükséges programnyelvre, háttérdokumentációk elkészítése lesz a feladata.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Munkavégzés helye:
Szeged

Feladatok:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés C# nyelven
  • Részvétel a meglévő alkalmazások tovább fejlesztésében
  • Részmunkák definíciója, implementálása
  • Fejlesztések tesztelésében való részvétel
  • Fejlesztői dokumentációk készítése

Elvárások:

  • C# nyel és .NET Framework fejlesztési gyakorlat
  • WCF vagy MVC gyakorlat
  • TFS alapszintű ismerete
  • Alapvető adatbázis és SQL ismeretek
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készségTerhelhetőség, proaktivitás és precízség
  • Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Minimum 3 év igazolt szakmai tapasztalat

Előny:

  • jQuery, Kinetic, TypeScript, Knockout ismeret
  • Xamarin fejlesztési tapasztalatok
  • Mobil platform ismeret
  • SaaS módszer ismerete
  • SQL mély ismerete
  • Oracle ismeretek
  • Agilis fejlesztési módszertani ismeretek (KANBAN, SCRUM)
  • Automatikus tesztrendszerek használatával kapcsolatos tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai és egzisztenciális fejlődés
  • Változatos fejlesztési feladatok
  • Konstruktív, innovatív csapat