Szenior Rendszerszervező – Backend támogató rendszerek

Rendszerszervező Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 28, hétfő Azonosító: 1829

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk Szenior Rendszerszervezőt a 13. kerületi központba.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Rendszerszervező
Budapest

Feladatok

  • A Bank informatikai stratégiájával összhangban a fejlesztések megtervezése, megvalósítása
  • Üzleti és funkcionális specifikációk készítése, egyeztetése
  • Szakmai kapcsolattartás külső fejlesztőkkel
  • A fejlesztők felé szakmai útmutatás, az egyes projektek koordinálása
  • Rendszerek közötti integrációs kapcsolatok megtervezése, adminisztrálása
  • Rendszer támogatással kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálására
  • A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok készítésére
  • Kapcsolattartás az üzleti és az IT területekkel
  • A rendszerek informatikai támogatására (hibajavítás, adatkarbantartás).

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • BackEnd rendszerek ismerete
  • Dokumentumkezelő rendszer és sablonfejlesztési ismeretek
  • Banki rendszerek támogatásában legalább 2 éves rendszerszervezői gyakorlat
  • Rendszerintegrációs területen szerzett tapasztalat
  • MSSQL, ORACLE (PL/SQL), adatbázis ismeret (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)
  • Szoftver fejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete
  • Angol nyelvtudásod tárgyalási szintű.

Előnyök

  • Projekt vezetői tapasztalat, projekt módszertanok gyakorlati ismerete,
  • Banki IT tapasztalat,
  • Többrétegű architektúrák ismeretek,
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • IT támogató, sablonozó rendszerek kapcsán szerzett ismeretek.