Szenior BI üzleti elemző

Üzleti elemző Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 november 20, hétfő Azonosító: 1625

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Szenior BI üzleti elemző munkatársat.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Üzleti elemző
Budapest

Feladatok:

  • Az épülő új adattárház megvalósításában üzleti elemzőként való részvétel - a teljes fejlesztési ciklus koordinálása, a tényleges fejlesztésen kívül a többi feladatban tevékeny részvétel;
  • Bankban meglévő alkalmazások átállítása adattárházra mint adatforrásra, az ehhez kapcsolódó adattárházi folyamatok tervezése;
  • Adattárház projektekben a külső szállítói csapatokkal való együttműködés, a megvalósítás során a Bank érdekeinek képviselése;
  • Banki felhasználói területekkel való együttműködés, a számukra megfelelő megoldások közös megtervezése, részvétel a megvalósításban, azt BI szakmailag irányítani;
  • Innovatív ötletek megfogalmazása, a munkavégzés hatékonysága, minőségének javítása érdekében;
  • Új megoldások bevezetése, tervezése, komplexebb feladatok megvalósítása és a közreműködő IT kollegák munkájának koordinációja;
  • Új kollégák betanítása, mentorálása;
  • Nemzetközi feladatokban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai vagy közgazdasági)
  • Legalább 5 éves hasonló üzleti elemzői, rendszerszervezői munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Informatikai/banküzemi/pénzügyi ismeret
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • SQL ismeret
  • Adattárház környezeti ismeret, esetleg DWH tervezési ismeret

Előnyt jelent:

  • PL/SQL programozási ismeret
  • Power Designer, Cognos, Oracle Data Integrator ismeretek
  • Tapasztalat Adatminőség menedzsmentben, IT fejlesztési és üzemeltetési területen