Számviteli koordinátor

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 12, kedd Azonosító: 1868

Pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk csapatába számviteli koordinátor munkatársat keresünk.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • részvétel IFRS alapú tulajdonosi és hatósági jelentéskészítésben
  • részvétel a konszolidációs folyamatok és jelentések összeállításában
  • a számviteli fejlesztési igények üzleti megfogalmazása, véleményezése
  • fejlesztések üzleti oldalról való tesztelése
  • részvétel a szakosított hitelintézet és egy leányvállalat számviteli osztályán zajló projektekben, koncepcióalkotásban
  • együttműködés a projektmunka során más szakterületekkel, az egyéb számviteli témák képviselete
  • közreműködés a havi mérleg és eredménykimutatás összeállításában
  • segítség a konszolidált beszámolók elkészítésében
  • mérleg és eredménykimutatás sémák létrehozása, karbantartása a főkönyvi rendszerben
  • Bankszövetségi- és Európai Uniós joganyagok értelmezése

Elvárások

  • minimum 1-2 éves szakmai gyakorlat számviteli és/vagy könyvvizsgálati területen és/vagy hatósági jelentések elkészítésében
  • főiskolai vagy egyetemi pénzügyi/közgazdasági végzettség
  • rendszerszemlélet, jó logikai képesség
  • határozott fellépés, rugalmasság

Előny

  • könyvvizsgáló cégnél szerzett gyakorlat
  • hitelintézetnél szerzett számviteli vagy jelentéskészítési vagy könyvvizsgálati tapasztalat
  • projektekben történő munkavégzés, tesztelési gyakorlat
  • középfokú német és vagy angol nyelvtudás
  • banki ismeretek
  • alap IFRS szaktudás

Amit a cég kínál

  • felelősségteljes, önálló, kihívást jelentő munka
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • szakmailag jól felkészült csapat
  • kiváló eredménnyel végzett PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk