SW tool developer

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 31, csütörtök Azonosító: 1851-2

Partnerünk autóipari fejlesztések területén kiemelkedő multinacionális vállalat, mely komplex autóipari termékek fejlesztését végzi szoftver és a hardver oldalon egyaránt. Budapesti csapatába keresünk SW tool fejlesző kollégát.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • SW tool-ok fejlesztése (igények feltárása, tervezés, kódolás, testreszabás, tesztelés, lépésenkénti véleményezés)
  • Koncepció fejlesztés
  • Tool-ok adminisztrációja
  • Felhasználók támogatása nemzetközi szinten
  • Képzésekhez anyagok összeállítása
  • Tool megoldások népszerűsítése és tudásbázisok karbantartása

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (BSc vagy MSc)
  • Szoftverfejlesztési módszertanok imerete ((pl. V-modell, SW architektúrák, SW konfiguráció menedzsment, hiba és változáskezelés)
  • Angol és/ vagy német nyelv magabiztos ismerete
  • Szolgáltatás-orientált személyiség

Előnyök

  • Autóiparban vagy hasonló megbízhatósági és biztonsági követelményeket támasztó területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Kliens-szerver rendszerek fejlesztésében / karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Relációs adatbázis, Windows 7 és Linux rendszerek területén szezett tapasztalat
  • Java, Python vagy egyéb programnyelv ismerete
  • IBM Rational Team Concert, IBM Rational DOORS, IBM Rational JAZZ
  • CMMI, ISO 26262, SPICE, ASPICE standardok ismerete
  • Folyamat fejlesztési tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Parkolási lehetőség