Solution Architect

Architect Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 26, hétfő Azonosító: 2003-2

Partnerünk a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll. Céljuk, hogy ebben a tevékenységben Magyarország elsőszámú informatikai szállítója legyenek. Ügyfeleik elsősorban nemzetközi hátterű telekommunikációs, pénzintézeti és média szektor nagyvállalatai.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Architect
Budapest

Feladatok

  • IT megoldások teljes körű tervezése és kivitelezése enterprise környezetben
  • Üzleti igényeket megvalósító IT megoldások átfogó megtervezése és az integrált megoldásban részt vevő rendszerek meghatározása

Téged keresünk ha...

  • Van legalább 3-5 év tapasztalatod SD / SA területen
  • Van tapasztalatod enterprise IT architektúra, IT integrációk tervezésében
  • Ismered az enterprise technológiákat (Java EE, middleware-k, integrációs technológiák, SOA architektúra)
  • Ismered az enterprise alkalmazások fejlesztését, valamint azok fejlesztési módszertanát
  • Ismered a relációs adatbázisokat
  • Tisztában vagy a tervezési eszközökkel és módszertanokkal
  • Örülünk neki, ha ismersz egyéb naprakész módszertanokat és technológiákat

Amit a cég kínál

  • Lehetőséged lesz multinacionális ügyfeleinknél a végfelhasználóknak szánt rendszerek tervezésében részt venni
  • Megismerheted és alkalmazhatod a legmodernebb technológiákat
  • Lehetőséget kaphatsz egy csapat vezetésére is
  • Agilis, professzionális csapattal dolgozhatsz
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20