Service Desk Agent

Support és Helpdesk Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 6, hétfő Azonosító: 1940

Információ-technológiai szolgáltatásokkal foglalkozó, nemzetközi partnerünk számára keresünk Service Desk Agent pozícióba új kollégákat!

Munkakör:
Support és Helpdesk
Budapest

Feladatok

  • Első szintű támogatás nyújtása az ügyfeleknek telefonon és e-mailben
  • Beérkező IT problémák megoldása (a szükséges tréninget az ügyfél biztosítja)
  • Együttműködés a különböző megoldócsoportokkal, adott esetben a probléma továbbítása feléjük

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációképes középfokú német nyelvtudás
  • Érdeklődés az IT világa iránt
  • Magabiztos MS Office ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség
  • Hatékony stresszkezelési képesség
  • Csapatjátékos

Előnyök

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit ajánlunk

  • Multinacionális környezetben lévő folyamatos fejlődés
  • Karrierlehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet