Service Desk Agent

Support és Helpdesk Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 6, hétfő Azonosító: 1939

Információ-technológiai szolgáltatással foglalkozó, nemzetközi partnerünk számára keresünk Sercive Desk pozícióba új kollégákat NÉMET nyelvtudással!

Munkakör:
Support és Helpdesk
Budapest

Feladatok

  • Első szintű támogatás nyújtás az ügyfeleknek telefonon és e-mailben
  • Beérkező IT problémák megoldása (szükséges tréningeket biztosítja az ügyfelünk)
  • Különböző megoldócsoportokkal való együttműködés, adott esetben a probléma továbbítása feléjük

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációképes középfokú német nyelvtudás
  • Érdeklődés az IT világa iránt
  • Magabiztos MS Office ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, jó probléma megoldó képesség
  • Hatékony stresszkezelési képesség
  • Csapatjátékos

Előnyök

  • Angol nyelvtudás (középfokú nyelvtudás)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány