Senior Rendszermérnök

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 28, hétfő Azonosító: 1840

Több évtizedes múlttal rendelkező, IT szolgáltatási üzletágban piacvezető, nagyvállalati szerverek és tároló rendszerek karbantartásával, javításával és implementációjával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat Senior Rendszermérnök pozícióra.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • Közép és nagyvállalatok informatikai infrastruktúráinak (Microsoft, VMware) tervezése, implementációja,
  • Ügyfelek rendszergazdáinak L2/L3 szintű távoli és helyszíni üzemeltetés támogatása,
  • Műszaki ajánlatok kidolgozása, ajánlatok szakmai jóváhagyása,
  • Presales tevékenységek,
  • Projektek menedzselése,
  • Műszaki dokumentációk készítése.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • legalább 4-5 év szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat üzemeltetés támogatás (L2/L3) területén,
  • komplex Microsoft, VMware infrastruktúrák tervezésében, migrációjában szerzett tapasztalat,
  • infrastruktúra közeli technológiák (operációs rendszerek, klaszter megoldások, backup, monitoring, adatbázisok) széleskörű ismerete,
  • aktív Microsoft (MCSA, MCSE) és VMware (VCP, VCAP) minősítések,
  • folyamatos önálló tudásképzés,
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • jó szervező és problémamegoldó készség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • szakmai angol nyelvtudás,
  • script nyelvek (PowerShell, PowerCLI, Bash, ) magas szintű ismerete,
  • felhő alapú megoldások (Microsoft Azure, Office 365, VMware vCloud) ismerete,
  • Linux operációs rendszerek ismerete (RedHat/CentOS, Ubuntu/Debian, SLES),
  • adatbázis (MSSQL, MySQL, Oracle) adminisztrátori ismeretek,
  • Hyper-Converged Infrastructure (HCI) ismerete,
  • hálózati ismeretek (Cisco, VLAN, Load Balancing, hálózat virtualizáció),
  • storage és SAN logikai ismeretek,
  • egyéb aktív gyártói minősítések megléte előny
  • Veeam (VMCE),
  • Cisco (CCNA),
  • Linux (RHCSA),
  • Microsoft SQL,
  • egyéb gyártói minősítések.

Amit ajánlunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Karrier lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Minősítések megszerzésének támogatása
  • Képzések