Senior .Net fejlesztő

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 április 12, péntek Azonosító: 2201

Mérnöki szemléletű IT területén jelenlévő partnerünk számára keresünk Senior .Net fejlesztő pozícióba munkatársat. Megbízónk több mint 30 éve van jelen a piacon, és közművállalatok számára fejlesztenek műszaki folyamatokat támogató rendszereket. Alkalmazásaik jellemzően Microsoft fejlesztői környezetben, erős adatbázis oldali komponensekkel készülnek. Rendszereik mind egymással, mind ügyfeleik ERP és egyéb rendszereivel integráltan működnek. Senior fejlesztő munkatársat keresnek, aki kisebb 2-5 fős projektcsapatban dolgozik, alapvetően full-stack fejlesztőként (frontend, szerver oldal, adatbázis oldal). Agilis, SCRUM jellegű projektmódszertannal dolgoznak, ahol a fejlesztő kollégák is részt vesznek a tervezési feladatokban.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok:

  • Implementáció, kódolás
  • Rendszertervezésben való részvétel
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • 3+ éves fejlesztői tapasztalat
  • Adatbázis kezelők (Oracle/MSSQL) ismerete
  • C# (MVC, ASP.NET, WPF) vagy C++ ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkakörnyezet, kiváló csapat
  • Rugalmas munkaidő, home office
  • Izgalmas kihívások