Senior .Net fejlesztő

.Net/C# fejlesztő Budapest III. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 február 28, csütörtök Azonosító: 2143

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapest III. kerület

Feladatok:

  • C# .Net alapú üzleti alkalmazások fejlesztése
  • Üzleti elemzés, adatmodellezés
  • Specifikációk, rendszertervek készítése
  • Erőforrásbecslés, fejlesztői feladatok kiosztása, koordinálása
  • Új technológiák megismerése, bevezetése

Elvárások:

  • Legalább 3 év C# .NET fejlesztői tapasztalat
  • .NET MVC ismeret
  • SOAP webservice-ek és webapi REST service-ek fejlesztési ismerete
  • Alapos SQL tapasztalat (elsősorban MSSQL, vagy Oracle, PostgreSQL)
  • Rendszerszemlélet és tervezési képességek

Előnyök:

  • Informatikus szakirányú felsőfokú végzettség (BSc / MSc)
  • SSRS, SSIS, SSAS ismeret
  • OLAP modellezési ismeret
  • Git ismerete

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkavégzés
  • gyors szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos légkör, multi felszereltségű munkakörnyezet
  • stabil, erős tulajdonosi háttér