Senior Java Fejlesztő

Java fejlesztő Budapes Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 szeptember 26, szerda Azonosító: 1979

Új kollégánk feladata lesz egyedi és változatos megoldások tervezése és fejlesztése a nagyvállalati ügyfeleink számára egy igazán agilis (SCRUM) környezetben (dedikált csapat / PO / SM). Nálunk az innováció és az egyéni ötletek ugyanolyan fontosak, mint az ügyfeleink, és mindezek mellett teret biztosítunk munkatársainknak a legújabb technológiai irányzatokban való folyamatos fejlődésre.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapes

Feladatok

  • Csapattagként olyan projektek / termékek szakmai tervezésében és megvalósításában veszel részt, amelyet nemcsak segítik nagyvállalati
  • ügyfeleink hatékonyságát, de akár jobbá is teszik a világot legyen szó world-wide tartalomszolgáltatásról, microservice-ekről, IoT / M2M
  • megoldásokról vagy mobil és médiakezelésről
  • Üzleti igényekből user storyk megvalósítása
  • Integrációs folyamatok kialakításának tervezése és implementálása
  • Különféle technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés támogatása
  • Hibajavítás és támogatás
  • Esetenként presales terület szakmai támogatása
  • Junior kollégák mentorálása

Elvárások

  • Felsőfokú programozói / informatikai végzettség vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Legalább 5 év Java / Java EE fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák és eszközök ismeretével
  • Tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek
  • Adatbázis (RDBMS/SQL) ismeret
  • JavaScript (Angular) fejlesztési tapasztalat
  • Fejlesztési tapasztalat a következőkben Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás, mert nálunk tényleg használnod kell

Előnyök

  • IT biztonságtechnikai, kriptográfiai ismeretek
  • DevOps ismeret
  • Rendszerintegrációs tapasztalat
  • Több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete
  • OCP minősítés

Amit ajánlunk

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődést a legújabb technológiákban (Java 8, Microservices, Docker, Firebase)
  • Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb