Senior Java Fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 4, kedd Azonosító: 1912

Nemzetközi, információ-technológiai szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk számára keresünk tapasztalt, senior Java fejlesztő kollégákat! Ha szakmai kihívásokat keresel és változatos feladatokkal teli, izgalmas lehetőségre vágysz akkor várjuk jelentkezésedet!

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Részvétel a termékfejlesztés teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Rendszerstruktúra szoftveroldali fejlesztése
  • Szoftver arhitektúra modell fejlesztése, karbantartása
  • Komponens követelmény leírása
  • Szoftver implementálásai
  • SCRUM agilis SW-fejlesztői módszertan szerinti munkavégzés
  • Folyamatos kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel

Elvárások

  • Java (>5év)
  • Maven (>1év)
  • JEE (>2év)
  • JPA/Hibernate (>2év)
  • JSF (>2év)
  • HTML, CSS (>2év)
  • JavaScript (>2év)
  • JQuery (>1év)
  • EJB (>2év)
  • Alkalmazás Szerver ismeretek (JBoss/WildFly, WebSphere or WebLogic) (>2év)
  • Adatbázis ismeretek (>2év)
  • Üzleti folyamatok (>1év)
  • Eclipse (>2év)
  • Agilis fejlesztés (>1év)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök

  • Spring
  • PrimeFaces
  • Oracle, H2
  • Scrum
  • Tools Jira, Confluence, Jenkins, Nexus, Sonar, SVN, Git

Amit ajánlunk

  • Multinacionális környezetben lévő folyamatos fejlődés
  • Karrierlehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet